AF1210FR-07806KL
MFR.Part #
AF1210FR-07806KL
JLCPCB Part #
C2119613
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS