AF1210FR-0775RL
MFR.Part #
AF1210FR-0775RL
JLCPCB Part #
C2121361
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS