AF1210FR-076R8L
MFR.Part #
AF1210FR-076R8L
JLCPCB Part #
C20144472
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS