AF1210FR-0769K8L
MFR.Part #
AF1210FR-0769K8L
JLCPCB Part #
C2119627
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS