AF1210FR-0764R9L
MFR.Part #
AF1210FR-0764R9L
JLCPCB Part #
C4027797
Description
-55℃~+155℃ 500mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS