AF1210FR-0761R9L
MFR.Part #
AF1210FR-0761R9L
JLCPCB Part #
C855309
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS