AF1210FR-07604KL
MFR.Part #
AF1210FR-07604KL
JLCPCB Part #
C2119500
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS