AF1210FR-0757K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF1210FR-0757K6L
JLCPCB Part #
C2119526
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS