AF1210FR-074K32L
MFR.Part #
AF1210FR-074K32L
JLCPCB Part #
C4104353
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS