AF1210FR-07475RL
MFR.Part #
AF1210FR-07475RL
JLCPCB Part #
C2119533
Description
-55℃~+155℃ 200V 475Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS