AF1210FR-07475KL
MFR.Part #
AF1210FR-07475KL
JLCPCB Part #
C2119567
Description
-55℃~+155℃ 200V 475kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS