AF1210FR-0743R2L
MFR.Part #
AF1210FR-0743R2L
JLCPCB Part #
C855298
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS