AF1210FR-0743KL
MFR.Part #
AF1210FR-0743KL
JLCPCB Part #
C3972202
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS