AF1210FR-0741K2L
MFR.Part #
AF1210FR-0741K2L
JLCPCB Part #
C4336030
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS