AF1210FR-073K74L
MFR.Part #
AF1210FR-073K74L
JLCPCB Part #
C2120079
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS