AF1210FR-0739K2L
MFR.Part #
AF1210FR-0739K2L
JLCPCB Part #
C2120274
Description
-55℃~+155℃ 200V 39.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS