AF1210FR-07348KL
MFR.Part #
AF1210FR-07348KL
JLCPCB Part #
C4342518
Description
-55℃~+155℃ 348kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS