AF1210FR-072K94L
MFR.Part #
AF1210FR-072K94L
JLCPCB Part #
C2118251
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS