AF1210FR-072K2L
MFR.Part #
AF1210FR-072K2L
JLCPCB Part #
C2118212
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS