AF1210FR-072K15L
MFR.Part #
AF1210FR-072K15L
JLCPCB Part #
C4053704
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS