AF1210FR-0726R1L
MFR.Part #
AF1210FR-0726R1L
JLCPCB Part #
C2118820
Description
-55℃~+155℃ 200V 26.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS