AF1210FR-0723R2L
MFR.Part #
AF1210FR-0723R2L
JLCPCB Part #
C4339308
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS