AF1210FR-07221RL
MFR.Part #
AF1210FR-07221RL
JLCPCB Part #
C2118777
Description
-55℃~+155℃ 200V 221Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS