AF1210FR-07210KL
MFR.Part #
AF1210FR-07210KL
JLCPCB Part #
C2120301
Description
-55℃~+155℃ 200V 210kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS