AF1210FR-07200KL
MFR.Part #
AF1210FR-07200KL
JLCPCB Part #
C855285
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS