AF1210FR-07182RL
MFR.Part #
AF1210FR-07182RL
JLCPCB Part #
C4290291
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS