AF1210FR-07180RL
MFR.Part #
AF1210FR-07180RL
JLCPCB Part #
C4264200
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS