AF1210FR-07178KL
MFR.Part #
AF1210FR-07178KL
JLCPCB Part #
C2119119
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS