AF1210FR-0716K9L
MFR.Part #
AF1210FR-0716K9L
JLCPCB Part #
C4221942
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS