AF1210FR-07150KL
MFR.Part #
AF1210FR-07150KL
JLCPCB Part #
C2118713
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS