AF1210FR-0712K4L
MFR.Part #
AF1210FR-0712K4L
JLCPCB Part #
C3975926
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS