AF1210FR-07124RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF1210FR-07124RL
JLCPCB Part #
C4224482
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS