AF1210FR-0711K8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF1210FR-0711K8L
JLCPCB Part #
C4226122
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS