AF1206JR-07180KL
MFR.Part #
AF1206JR-07180KL
JLCPCB Part #
C7213387
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS