AF1206FR-078K06L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF1206FR-078K06L
JLCPCB Part #
C7213381
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS