AF1206FR-076R2L
MFR.Part #
AF1206FR-076R2L
JLCPCB Part #
C5560696
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS