AF1206FR-0756R2L
MFR.Part #
AF1206FR-0756R2L
JLCPCB Part #
C7213372
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS