AF1206FR-072K21L
MFR.Part #
AF1206FR-072K21L
JLCPCB Part #
C6118916
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS