AF1206FR-071K2L
MFR.Part #
AF1206FR-071K2L
JLCPCB Part #
C6118898
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS