AF1206FR-07110KL
MFR.Part #
AF1206FR-07110KL
JLCPCB Part #
C6118890
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS