AF1206FR-07102RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF1206FR-07102RL
JLCPCB Part #
C7071340
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS