AF0805JR-0775KL
MFR.Part #
AF0805JR-0775KL
JLCPCB Part #
C7071336
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS