AF0805JR-0730KL
MFR.Part #
AF0805JR-0730KL
JLCPCB Part #
C3978993
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS