AF0805JR-07200RL
MFR.Part #
AF0805JR-07200RL
JLCPCB Part #
C6118874
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS