AF0805FR-079R31L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0805FR-079R31L
JLCPCB Part #
C5942790
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS