AF0805FR-0768RL
MFR.Part #
AF0805FR-0768RL
JLCPCB Part #
C6123757
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS