AF0805FR-075K49L
MFR.Part #
AF0805FR-075K49L
JLCPCB Part #
C5581994
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS