AF0805FR-07523RL
MFR.Part #
AF0805FR-07523RL
JLCPCB Part #
C7213337
Description
-55℃~+155℃ 125mW 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS