AF0805FR-0751R1L
MFR.Part #
AF0805FR-0751R1L
JLCPCB Part #
C5942772
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS