AF0805FR-074R42L
MFR.Part #
AF0805FR-074R42L
JLCPCB Part #
C6499445
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS